הצעות לדרום אוסטרליה

אם אתם חובבי הרפתקאות, שוחרי טבע וטיולים, דרום אוסטרליה זה המקום בשבילכם. אמנם כל צעיר שהשתחרר מהצבא יודע שאוסטרליה זו אופציה מדהימה על מנת להגשים את הפנטזיות שלו לאחר שלוש שנים של ייסורים בצבא, אך איך שהוא יוצא שאת אוסטרליה משאירים כאופציה פחות רלוונטית, אולי בגלל המחיר, אולי משום שמדובר במרחקי טיסה כפולים ואולי בגלל שהאוסטרלים לא ממש מוכנים לעשות משהו בכדי שתיירים יבואו. מי שבא ברוך הבא מי שלא, לא צריך, אוסטרליה לא באמת מחכה לאף אחד.

דרום אוסטרליה הוא חבל עצום שמספק חוויות נוף וטבע באיכות הגבוהה ביותר. חוויות של נוף צמחי נדיר, בעלי חיים מיוחדים ותופעות אקלימיות יחודיות לאוסטרליה בכלל ולדרומה בפרט. היופי והמגוון האקולוגי והביולוגי אדיר המימדים שניבט אלינו יכול להעביר כל חובב טיולים על דעתו. החל מנופים טבעיים, חצי מדבריים וכלה בנופים מושלגים אשר מעוררים ערגה לתכנן חופשת סקי.

ההמלצה היא להגיע למלבורן, בירת הדרום. משם לצאת לסיבוב בן כמה ימים לכיוון " דרך האוקיאנוס הנפלאה" (the great ocean road) , דרך אשר משלבת נופים שקשה לתאר במילים כאשר מצד אחד כל האוקיאנוס נפתח תחתיך ומאפשר לך לנוע בתוך נופים של ים, גלים ומצוקי ענק על המים ומן הצד השני אתה על צלע של הר אשר כולו יער גשם טרופי עם צמחייה ובעלי חיים טרופים אשר משווים לחצי הזה של המסלול אווירת ג’ונגל ייחודית. לצד הדרך ניתן להגיע לחניונים מוסדרים או חצי מסודרים שבהם ניתן להתמקם ולהעביר את הלילה.

http://www.relaxgo.co.il/%D7%94%D7%92%D7%99%D7%A8%D7%94-%D7%9C%D7%90%D7%95%D7%A1%D7%98%D7%A8%D7%9C%D7%99%D7%94